Gazeta Miechowic

            

  

                                  Głosuj na Górę Miłości w Bytomiu!

 

Szanowni Państwo mamy okazje i szanse aby nasz Bytom wygrał ogólnopolski Plebiscyt  pt.  Modernizacja Roku 2016”

Bierzemy udział w kategorii - tereny zieleni a to za sprawą coraz piękniejszego Parku Miejskiego F.Kachla w Bytomiu, a w szczególności Góry Miłości która to właśnie zakwalifikowała się do finałowej rozgrywki!

Jest to już jedna z kolejnych bardzo udanych inwestycji wykonanych przez Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu która bierze udział w Plebiscycie „Modernizacja Roku”

Ale tym razem jesteśmy w rozgrywce finałowejJest to trzeci etap tej inwestycji który zakończył przywracanie dawnego wyglądu Góry Miłości. Szczególnie korzystny wpływ na jej wygląd i uzyskanie zamierzonego efektu miała budowa altany z okrągłym siedziskiem na środku oraz zamontowanie dużej kamiennej donicy, w której posadzono sosnę – gatunek charakterystyczny dla krajobrazu górskiego. Wijące się wokół góry ścieżki, z zamontowanymi ławkami w specjalnie do tego celu przygotowanych miejscach, ułatwiają dostęp na szczyt góry. Całość uzupełniają rośliny, których gatunki tworzą kolorystykę w stylu ogrodu górskiego.

Jak na razie jesteśmy na pierwszym miejscu głosowania a ranking tworzony na podstawie liczy oddanych głosów na dany obiekt.

Zapraszamy do oddania głosu, dziennie jednego!

 

 

Link do głosowania na bytomską inwestycję znajduje się tutaj

 

 

        

 

 

 

 

Zdjęcie: MZZiGK